Pražská centrála HSP&Partners získala významnou posilu

Tým HSP&Partners opět rozšiřuje své řady. Po dvou nových kolegyních Mgr. Tereze Vochtové a Mgr. Martině Švěstkové v získala pražská centrála naší advokátní kanceláře další posilu. Advokátka JUDr. Jana Hrbáčková se specializuje na oblast bankovnictví, financí a kapitálových trhů, akvizic, prodej firem a práva obchodních společností. Hovoří plyně anglicky.

Jana vystudovala práva Západočeskou univerzitu v Plzni, kde také v roce 2005 získala titul JUDr. Už jako studentka začala v Praze spolupracovat s White & Case LLP, přední světovou advokátní kanceláří, která má síť 40 poboček ve 28 zemích světa. Po ukončení studia se pak připojila k týmu „bankovnictví a finance“ a „fúze a akvizice“ skupiny White & Case LLP, a to až do roku 2010, kdy se přestěhovala na Moravu. Následně pracovala více než dva roky jako advokát v advokátní kanceláři Havel, Holásek & Partners v Ostravě.

Rozloučili jsme se naopak s JUDr. Jakubem Hlínou a JUDr. Martinem Lištvanem, kterým přeje hodně štěstí v jejich další praxi.

autor: Bc. Anna Vojzolová