HSP & Partners hostila mezinárodní konferenci LIBRALEX

Jak jsme již avizovali, hostila naše advokátní kancelář HSP & Partners ve dnech 20.-22.6.2014 mezinárodní konferenci advokátních kanceláří ze sdružení Libralex E.E.I.G. Více než 50 advokátů z 24 zemí debatovalo mimo jiné o aktuálních dopadech daňové legislativy přijímané na úrovni Evropského společenství, o mezinárodnímu přesahu v daňové oblasti a vzájemné kooperaci orgánů finanční správy mimo území Evropské unie. Toto téma je úzce spojeno také s problematikou tzv. daňových rájů, která je hojně diskutována i v České republice.

 V návaznosti na konferenci Libralex pak vypracovaly jednotlivé členské advokátní kanceláře také příslušné pasáže týkající se problematiky hromadných žalob a s nimi spojené právní úpravy v konkrétních členských státech. Dokument obsahuje celkem 19 ucelených kapitol a vedle právní úpravy aplikované v evropských zemích zahrnuje rovněž pojednání o legislativě hromadných žalob např. ve Spojených státech amerických. Více ZDE.

LIBRALEX E.E.I.G je mezinárodní asociace advokátních kanceláří, jejímž hlavním cílem je zabezpečit klientům s mezinárodními aktivitami poskytování právních služeb na velmi vysoké úrovni prostřednictvím spolupracujících členských advokátních kanceláří na území Evropy i v zámoří.

Další související zdroje:
LIBRALEX

 

IMG_5868 IMG_5867 IMG_5864 IMG_5861 IMG_5860

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *