Historický úspěch v prestižní anketě!

V reprezentačních prostorách Paláce Žofín se v pondělí 7. listopadu uskutečnilo tradiční vyhlašování vítězů a oceněných v prestižní anketě Právnická firma roku. Tato anketa je právnickou obcí vnímána jako právnický Oscar a naše kancelář se na jejich udílení ani letos neztratila.

Advokátní kancelář HSP & Partners zaznamenala v rámci letošního, už patnáctého ročníku firemního žebříčku Právnická firma roku historický úspěch – bodovala hned ve 4 odborných kategoriích. „V kategorii Veřejné zakázky jsme dosáhli na ocenění VELMI DOPORUČOVANÉ právnické firmy, v kategoriích Právo obchodních společností, Developerské a nemovitostní projekty a Řešení sporů a arbitráží jsme byli oceněni jako DOPORUČOVANÁ právnická firma. Dosažených úspěchů si velmi vážíme, přijímáme je s velkou pokorou a jsou pro nás obrovskou výzvou do další práce,“ uvedla partnerka advokátní kanceláře HSP & Partners JUDr. Lenka Příkazská.

Anketu každoročně organizuje magazín EPRAVO.CZ. Záštitu nad letošním ročníkem převzalo, stejně jako v minulých letech Ministerstvo spravedlnosti, záštitu nad galavečerem pak již tradičně Česká advokátní komora.

Advokátní kancelář HSP & Partners uspěla v prestižní anketě už i v letech 2017, 2018, 2019 a 2020.