HSP & Partners otevřelo novou pobočku v centru Olomouce!

HSP & Partners advokátní kancelář v.o.s. stále roste. Ke stávajícím 4 pobočkám, a to v Praze, Přerově, Ostravě a slovenské Čadci nově k 32 letům existence kanceláře přibyla další, moderní pobočka v samém centru Olomouce.

Slavnostní otevření se uskutečnilo ve středu 6. prosince 2023 za účasti představitelů města, Právnické fakulty Univerzity Palackého, zástupců regionálního businessu, stávajících klientů kanceláře i kolegů z branže.

Na úvod bohatého programu byl předán finanční dar Mgr. Stanislavě Lustykové, ředitelce pražské Konzervatoře a střední školy Jana Deyla, na které studují talentovaní, zrakově postižení studenti a kterou naše advokátní kancelář dlouhodobě podporuje. O zpestření slavnostního odpoledne se svým vystoupením postaral absolvent této konzervatoře, operní pěvec, sólista předních operních domů včetně Národního divadla, Daniel Matoušek.

Našim hostům jsme rovněž představili připravovaný rebranding kanceláře a chystanou změnu právní formy s rozšířením společníků kanceláře o nové kolegy.

Tým nové pobočky zahrnuje odborníky působící v širokém spektru právních odvětví. Najdete nás v 1. patře Salmova paláce na adrese Horní náměstí 1, Olomouc.

Těšíme se na spolupráci!